ÖVRIGT / Musikinstrument / Gitarr 4638023
nr 463 8023
Gitarr
Hofner, 12 strängad [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 april 2007
kl 17:01:05
500 kr
650 kr
900 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.600 kr
Gitarr
nr 463 8023
Gitarr
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.700 kr |
måndag 23 april 2007 |